نماد اعتماد الکترونیکی

تاکنون شایعات و اخبار زیادی درمورد نوکیا ۹ منتشر شده است و آخرین شایعات، زمان احتمالی رونمایی از این گوشی را نیز مشخص کرده‌اند. بر اساس گزارشی جدید از چین، این گوشی هوشمند ماه بعد به‌صورت رسمی معرفی می‌شود.
این روزها کمتر کسی را می‌توان یافت که در رابطه با باج افزار جهانی که بانام “WannaCry” شناخته می‌شود، بی‌خبر باشد. این باج افزار یکی از بزرگ‌ترین حملات سایبری است که تاکنون ثبت‌شده و در روزهای اخیر تمام نقاط و اخبار جهان را تحت شعاع خود قرار داده است. در ادامه با وینفون همراه شوید تا از هر آنچه در رابطه با این باج افزار نیاز است بدانید، آگاه شوید. بدافزار WannaCry به این صورت عمل می‌کند که دسترسی کاربران به سیستم‌ را مسدود کرده و سپس از آنها در
Bread Player یکی از موزیک پلیر های یونیورسال ویندوز ۱۰ بوده که مدتی قبل وارد استور شده است. اپلیکیشن Bread Player با ظاهر زیبا و همچنین امکانات مختلفی که در اختیار کاربر قرار می دهد، یکی از موزیک پلیر های خوب موجود در استور محسوب به شمار می رود. این اپلیکیشن به تازگی به روز رسانی جدید دریافت کرده که تغییراتی را در ظاهر صفحه پخش موسیقی به ارمغان آورده و بهبود های فراوانی داشته است. در ادامه با وینفون همراه باشید.
شما می‌توانید حالت بازی را از طریق تنظیمات ویندوز ۱۰ به طور پیش فرض فعال کنید. این به آن معنی است که پس از فعال شدن این ویژگی به طور پیش فرض، در حین اجرای همه‌ی بازی هایی که مایکروسافت آن ها را تست کرده و به صورت رسمی در استور ویندوز قرار داده، حالت بازی نیز به طور پیش فرض اجرا خواهد شد.
در سال های اولیه ی ورود ویندوز فون به بازار سیستم عامل ها، یکی از اصلی ترین کمبود های آن برای کاربران ایرانی، اپلیکیشن های همراه بانک بود. این مساله رفته رفته با انتشار همراه بانک برخی بانک ها بهبود یافت و به مرور بانک های ایرانی متعددی اپلیکیشن خود را برای سیستم عامل ویندوز فون (ویندوز موبایل) منتشر کردند. اکنون با خبر
  • 1
  • 2
نمایش 1 در 5 از 9 (1 صفحه ها)